Wpisy

 • piątek, 22 sierpnia 2014
  • Awans jest priorytetem?

   Poszukiwanie pracy również powinno być starannie przemyślane, by nie odbywało się tylko na zasadzie wysyłania na „chybił trafił”. Warto najpierw przemyśleć swoje kroki, gdzie chcemy aplikować, jakie mamy umiejętności i kwalifikacje. Jeśli tylko poszukujący pracy będzie miał zdefiniowane cele, będzie wiedział, czego szuka, z pewnością w końcu taką ofertę otrzyma. Trzeba przede wszystkim sporządzić odpowiednie CV, wysłać do odpowiednie firmy a potem odpowiednio się wykreować na rozmowie kwalifikacyjnej. Najważniejsze, to nie oszukiwać w życiorysach, bowiem w takich wypadkach człowiek jest od razu skreślony. Spedytor Morski bywa różnorodnie napisany, także należy za każdym razem dostosować życiorys do oczekiwań. Nie mniej ważne jest rozwijanie kompetencji zawodowych, w oparciu o wytyczone ścieżki kariery. Nowoczesny szef z pewnością podpowie, co należy zrobić, by otrzymać awans i korzyści, które się z tym wiążą.

   Praca spedytor nie dla wszystkich jest marzeniem samym w sobie. Dla wielu jest tylko źródłem dającym pieniądze, a więc źródłem utrzymania. Nie wszyscy dbają o to, by się w pracy rozwijać, by zdobywać coraz to kolejne punkty, by starać się o awans. Nie dla wszystkich rozwijanie kompetencji jest priorytetem.

   Jednak, jak życie pokazuje, systematyczne podnoszenie poprzeczki daje dużo więcej korzyści. Większe umiejętności, większa konkurencyjność na rynku pracy, lepsze zarobki, ciekawsze projekty. To wszystko niesie za sobą rewelacyjne korzyści, które przydają się na rynku pracy. Szczególnie, że wiele osób, po kilku latach, zmienia pracę.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   warsawjob
   Czas publikacji:
   piątek, 22 sierpnia 2014 11:02

Archiwum

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa